Dokončené

Ako čeliť strachu a frustrácii, ktoré nevieme dlhodobo spracovať

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Súčasné dianie na Ukrajine prináša so sebou množstvo informácií, ktorým sme vystavení každodenne, či ich zámerne vyhľadávame alebo nie. S niektorými z nich sa nevieme stotožniť a vyvolávajú v nás pocity strachu, napätia a úzkosti. Ako môžeme pracovať s týmito ťažkými emóciami, aby sme sa necítili paralyzovaní a vedeli si udržať psychické zdravie aj v časoch dlhodobej neistoty? Čo sa stane, ak nebudeme svoje pocity riešiť ale ignorovať ich?

 

Téme zvládania náročných emócií v časoch dlhodobej neistoty sa bude venovať ďalší Rozhovor o Rodinnom Businesse, v ktorom sa bude Erika Matwij rozprávať s Alenou Hrčkovou, andragogičkou a psychoterapeutkou.

 

V rozhovore sa dozviete praktické rady:

  • Ako spracovať správu či informáciu, s ktorou nie som stotožnený a vyvoláva vo mne obavy a napätie?
  • Ako dlhodobo čeliť strachu, aby neprerástol do dlhodobej frustrácie, s ktorou sa budím každý deň?
  • Prečo JA tak prežívam strach a niekto iný sa dokáže cez problém omnoho ľahšie preniesť?
  • Čo sa stane ak svoj strach, úzkosť, či frustráciu nebudem riešiť?

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk