Ako motivovať a odmeňovať zamestnancov rodinných firiem v súčasnom hybridnom svete

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Nájsť a udržať si kvalitných ľudí sa stáva čoraz náročnejšie. Spoločnosti sa nielen predháňajú v poskytovaní zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov, nové trendy zároveň odhaľujú, že ľudia si viac vážia svoj voľný čas a sú ochotní radšej pracovať za menšiu mzdu či menej hodín. Hľadajú v práci väčší zmysel.

 

Ako si pritiahnuť do rodinnej firmy kvalitných ľudí a ako si ich udržať?

 

Téme motivovania a odmeňovania zamestnancov rodinných firiem sa bude venovať ďalší Rozhovor o Rodinnom Businesse, v ktorom sa bude Erika Matwij rozprávať s Ivanou Molnárovou, CEO spoločnosti Profesia.

 

V rozhovore sa dozviete praktické rady:

  • Ako si pritiahnuť a udržať kvalitných ľudí vo firme?
  • Majú rodinné firmy väčší problém získať kvalitných ľudí?
  • Aké benefity môže poskytnúť rodinná firma svojim zamestnancom v porovnaní s inými firmami?
  • Aké výhody prináša práca v rodinnej firme, resp. ako môže i malá rodinná firma konkurovať veľkým firmám, ktoré ponúkajú vyššie platy a väčšie zamestnanecké benefity? 

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk