Dokončené

Ako viesť rodinnú firmu v krízovom období

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Odolnosť rodinného podniku v podmienkach extrémnej neistoty často pramení nielen z pružnej štruktúry riadenia, ale i z hlbokého záväzku voči rodinnému dedičstvu a základným hodnotám. Ako inak by mohli riaditelia, predstavenstvá a rodinné rady bez tejto jasnosti a štruktúry zvládnuť zložité kompromisy, ktoré sa v týchto podmienkach objavujú? Ako sa rozhodnú, či majú zrušiť pracovné miesta a zatvoriť staršie podniky, ktoré majú problémy? Ako sa rozhodnú, kedy majú znížiť platy a dávky alebo zrušiť dividendy, od ktorých sú členovia rodiny závislí?

 

Efektívna koordinácia a komunikácia sú za bežných prevádzkových podmienok samozrejmými prioritami, ale počas krízy sa stávajú nevyhnutnými, pretože vedúci predstavitelia sú nútení robiť ťažké kompromisy s obmedzenými zdrojmi, konkurenčnými programami a obmedzeným časom.

 

Téme riadenie rodinných firiem v krízových obdobiach sa bude venovať ďalší Rozhovor o Rodinnom Businesse, v ktorom sa bude Erika Matwij rozprávať s Tamarou Gálikovou, manažérkou zmeny.

 

V rozhovore sa dozviete praktické rady:

  • Prečo sa na krízu pripraviť v „dobrých časoch a za pekného počasia“?
  • Aké sú kľúčové momenty pri krízovom manažmente v rodinnej firme?
  • Kto má byť súčasťou „krízového tímu“?
  • Čo nám môže krízové obdobie priniesť po návrate do štandardného fungovania a z čoho sa poučiť?

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk