Dokončené

Cestovateľské premietanie: Albánsko – Prekvapenie Balkánu

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Albánsko – prekvapenie Balkánu

Albánsko je zo strany Slovákov najmenej navštevovaným balkánskym štátom. V predstavách mnohých je to stále nebezpečná krajina plná mafiánov. Tí čo ju však navštívili vedia, že v Albánsku sa ukrýva jedno z najväčších prekvapení Balkánu. Kvalitné cesty, dych berúca príroda, skvelé jedlo, prekvapujúco dobré služby a pohostinnosť vás budú vítať na každom kroku.

Albánsko vás prekvapí nielen svojim horami, ktoré by ako z oka vypadli Švajčiarsku, ale aj úžasnými plážami a najkrajšími mestami na celom Balkáne. Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči a uši počas cestovateľské premietania, kedy si nielen ukážeme všetky tie krásne fotografie, ale aj rozdáme niekoľko cestovateľských tipov a rád. Na konci premietania bude diskusia

Vašim sprievodcom bude Martin Navrátil z www.travelistan.sk, ktorý Albánsko naposledy navštívil pred dvoma mesiacmi.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk