Cestovateľské premietanie: Egypt – krajina faraónov

Kúpiť lístok
Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Egypt to nie je len Červené more, Hurghada a pyramídy, ale aj menej známe uličky Káhiry, Alexandria či oázy na Sahare. Povieme si aj to, aké je to prenajať si auto a precestovať s ním krajinu? Alebo aj to, ako to vyzerá v egyptskom spacom vlaku?

Ukážeme vám prázdne pamiatky v Luxore, ale aj to, ktorá hrobka je v Údolí kráľov najkrajšia. Počas online premietania o Egypte sa vyberieme aj po menej známych častiach tejto fascinujúcej krajiny a ukážeme si historické miesta, ktoré sú mimo klasických trás. Sprievodcom a rozprávačom bude Martin Navrátil z Travelistanu, ktorý vyštudoval históriu a navštívil Egypt niekoľko krát.

Egypt – krajina faraónov vás očarí už túto stredu 12. mája o 20:00. Tešíme sa na vás.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk