Dokončené

Cestovateľské premietanie: Irak – Kolíska civilizácie

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Ako to vyzerá v krajine, v ktorej bola dlhá občianska vojna? Sú Bagdad a Babylon rozbombardované a čo sa v nich z cenných pamiatok zachovalo? Aký je pohľad domácich na aktuálnu situáciu a čo si myslia o posledných dvoch dekádach konfliktov vo svojej krajine? Dá sa dnes cestovať po Iraku a čo na to cestovateľ potrebuje?

Martin Irak navštívil, prvý krát v čase invázie ISIS a aj teraz, keď sa život začína vracať do normálu. Počas premietania uvidíte aktuálne fotografie a dozviete sa situáciu v Bagdade, Babylone či v Basre z prvej ruky. Čakajú vás čerstvé zážitky z nezvyčajnej destinácie. Sprievodcom vám bude Martin Navrátil z Travelistan.sk.

Netradičný Irak na vás čaká už túto stredu 02. júna o 20:00.  

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk