Cestovateľské premietanie – Národné parky západu USA

Kúpiť lístok
Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Vydajte sa spoločne s nami na západné pobrežie USA, ktoré vás očarí. Takú rôznorodosť by ste nečakali. Pripravte sa na gejzíry, vodopády, púšte, kaňony či majestátne sekvoje. A omnoho viac. Spojené štáty americké majú čo ponúknuť. Nevyhneme sa ani najväčším mestám, ktorými sú LA, San Francisco, San Diego či Las Vegas.

Ak ste si mysleli, že USA nemajú cestovateľa čím prekvapiť, tak my vás presvedčíme o opaku. USA si zamilujete. Už v stredu 7. apríla o 20:00.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk