Cestovateľské premietanie – Nepál, Bhután

Kúpiť lístok
Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

V dnešnom online premietaní sa pozrieme do dvoch krajín, ktoré sa nachádzajú v Himalájach. Ukážeme si nielen najpopulárnejšie treky v Nepále, kde sa budete pozerať na osemtisícovky, ale aj sa prejdeme po posvätných miestach v Nepále. Prečo sa o Káthmandu hovorí ako o mestu, ktoré vôbec nespí?

Z Nepálu nakoniec preletíme do Bhutánu, kde panovník so svojimi úradníkmi našli kľúč na hrubé domáce šťastie. Ako definujú šťastie v krajine, ktorá je chudobná a málo rozvinutá? Ako vnímajú situáciu domáci? Nielen o tom budeme hovoriť pri výhľade na zasnežené končiare Himalájí.

Počas premietania vám bude robiť sprievodcu Martin Navrátil z Travelistanu, ktorý dané oblasti navštívil niekoľkokrát a napísal o týchto krajinách aj knižku. Na konci online prezentácie bude diskusia s cestovateľskými radami.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk