Dokončené

Cestovateľské premietanie: Sokotra – neznámy raj

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Sokotra – neznámy ostrov, ktorý mnohí prirovnávajú k raju na zemi. Nachádza sa síce asi len 380 kilometrov od pobrežia Jemenu a 250 kilometrov od Somálska, ale kľudne by mohol byť od planéty Zem vzdialený aj niekoľko miliónov kilometrov. Cítite sa tu totiž ako na Mesiaci, alebo inej mimozemskej planéte. Tie exotické endemické stromy a dychberúce panorámy sú naozaj ako z iného sveta. Okrem nich tu však nájdete prekrásne pláže, azúrovo modré more, palmy, ťavy, priezračné riečištia či biele pieskové duny štverajúce sa na vysoké hory. Sokotra má vďaka tomu zarobené stať sa novou top turistickou destináciou. Zatiaľ je však veľmi málo známa.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk