Dokončené

Cestovateľské premietanie: Somálsko – krajina pirátov

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Somálsko – krajina pirátov

Ak raz bude súťaž o najmenej navštevovanú krajinu sveta, Somálsko sa bude biť ako lev o prvé miesto. Avšak v súťaži o najnebezpečnejšiu krajinu už jednoznačne na prvom mieste je. Takmer neohrozene.

Somálsko od roku 1960 zapĺňa svetové denníky správami od hladomoru cez vojnu až po obávanú teroristickú skupinu Al Shabab. Vlastne som zabudol aj na obávaných pirátov, ktorí prepadávali lode v medzinárodných vodách. Ešte treba doplniť niečo negatívne?

Počas dnešného premietania si neukážeme len fotografie z Mogadišo či Kismaya, ale aj z územia pirátov, kde sa veľa ľudí nedostane. Popritom si povieme a vysvetlíme rôzne historické a politické súvislosti. Už túto stredu 24. novembra o 20:00.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk