Môže rodinný business ublížiť vzťahom v rodine?

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Pracovné prostredie v znamení rodinných firiem je vždy veľké mínové nášľapné pole. Dva svety, ktoré sú v živote ľudí veľmi dôležité, sa môžu totižto ľahko navzájom kontaminovať.

Pozývame Vás na Rozhovory o Rodinnom Businesse s Rebekou Trepačovou, ktorá vám vďaka svojej dlhoročnej praxi ponúkne odborný pohľad na to, čo ovplyvňuje naše správanie a vnútorné prežívanie v náročných situáciách v rodinnej firme a čo s tým máme robiť.

V rozhovore sa dozviete praktické rady zamerané na:

  • Ako sa necítiť bezmocný pri riešení konfliktov v prostredí rodinných firiem
  • Ako pracovať s pocitmi hnevu a frustrácie a efektívne komunikovať svoje názory ostatným členom rodinnej firmy
  • Ako neprenášať svoje zranené pocity a výčitky na rodinné stretnutia a do nekonečných nezhôd
  • Je možné týmto nezhodám predchádzať a ako môžeme tieto konflikty riešiť? 
  • Ako neprepájať profesionálny život so súkromným, keď sme spolu ako rodina v práci i v domácnosti.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk