Dokončené

Sit Down s Veronikou - Vedátorský špeciál

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

V rámci vedy a výskumu sme v tomto špeciáli spojili nespojiteľné a očakávame neočakávateľné. Budeme hľadať prieniky svetov dvoch vedátorov a veriť, že ich nájdeme viac, ako očakávame :)

Samuel Kováčik a.k.a. Vedátor Samuel je teoretický fyzik, ktorý sa vo výskume zaoberá modifikáciami kvantovej mechaniky, numerickými simuláciami a maticovými modelmi.

Samuel Trnka a.k.a. Vedátor Karol je fyzik teoreticky, ktorý sa vo výskume zaoberá hókusmi-pókusmi na obrazovkách TV Markíza.

Obľúbená online verzia Sit Down s Veronikou bude tlmočená do slovenského posunkového jazyka.

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk