Štruktúra a výhody rodinného holdingu z finančného a daňového pohľadu

Pre sledovanie videa zadajte kód
Zaregistrujte sa pošleme Vám kód na sledovanie

Konsolidácia rodinného podnikania je veľmi dôležitou témou v rámci rodinného podnikania. Cieľom konsolidácie, ktorá prináša pre rodinné podnikanie značné výhody, ale v niektorých smeroch aj určité  nevýhody, by malo byť vyhnutie sa rozdrobeniu strategického majetku v ďalších generáciách a zaistenie zodpovedajúcej podpory blízkych osôb pre rodinu.

 

Ako konsolidácia napomáha k maximálne efektívnemu využitiu jednotlivých častí majetku? A aké výhody poskytuje pri medzigeneračnom prechode a dedení rodinného podniku?

 

Pozývame Vás na ďalší Rozhovor o Rodinnom Businesse, tentokrát s Martinom Kiňom, ktorý pomáha firmám transformovať klasické rodinné podnikanie na moderné holdingové štruktúry s cieľom zefektívniť firemné financie a daňové zaťaženie a zároveň aj pripraviť rodinu na hladký medzigeneračný prechod.

 

 

V rozhovore sa dozviete:

  • Ako efektívne štruktúrovať rodinný holding

  • Ako sa vyhnúť rozdrobeniu strategického majetku v ďalších generáciách

  • Praktické príklady výhod holdingu z pohľadu financií ako aj daní

Problémy niekedy môžu spôsobiť cache prehliadania, v takomto prípade sa odhláste a skúste sa prihlásiť v inom prehliadači, v inkognito okne, poprípade si premažte cache a cookies prehliadania vo vašom internetovom prehliadači. 

Pokiaľ už prešiel čas, kedy malo podujatie odštartovať, je potrebné si obnoviť prehliadač pomocou tlačidla F5 (refresh).

Pokiaľ vám zobrazuje toto chybové hlásenie a video sa neprehráva, uistite sa, že ste sa odhlásili na inom zariadení. Funkčnosť každého unikátneho kódu je podmienená sledovaním na jednom zariadení, pokiaľ chcete zariadenie zmeniť, je potrebné sa z pôvodného zariadenia odhlásiť, nie len vypnúť okno s videom.

Máte problém so streamom?
help@upcoming.sk